MAX6426UK42+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6426UK42+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6426UK42+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.20V SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6426UK42+T.pdf2.MAX6426UK42+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6426UK42+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6426UK42+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.20V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85045 pcs Datuen fitxa 1.MAX6426UK42+T.pdf2.MAX6426UK42+T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.2V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Berrezarri denbora-muga Adjustable/Selectable Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteera Open Drain or Open Collector Beste izenak MAX6426UK42+T-ND
MAX6426UK42+TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1