MAX6425UK45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6425UK45+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6425UK45+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6425UK45+T.pdf2.MAX6425UK45+T.pdf
  • Mezua
MAX6425UK45+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6425UK45+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3154 pcs Datuen fitxa 1.MAX6425UK45+T.pdf2.MAX6425UK45+T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Berrezarri denbora-muga Adjustable/Selectable Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)