MAX6390XS18D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6390XS18D4+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6390XS18D4+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6390XS18D4+T.pdf2.MAX6390XS18D4+T.pdf
  • Mezua
MAX6390XS18D4+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6390XS18D4+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4598 pcs Datuen fitxa 1.MAX6390XS18D4+T.pdf2.MAX6390XS18D4+T.pdf
Tentsioa - atalasea 1.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 1.12 s Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)