MAX6388XS37D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6388XS37D1-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6388XS37D1-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.70V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6388XS37D1-T.pdf2.MAX6388XS37D1-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6388XS37D1-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6388XS37D1-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.70V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3980 pcs Datuen fitxa 1.MAX6388XS37D1-T.pdf2.MAX6388XS37D1-T.pdf
Tentsioa - atalasea 3.7V, Adj Mota Multi-Voltage Supervisor
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 1 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)