MAX6387XS42D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6387XS42D2+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6387XS42D2+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6387XS42D2+T.pdf2.MAX6387XS42D2+T.pdf
  • Mezua
MAX6387XS42D2+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6387XS42D2+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3048 pcs Datuen fitxa 1.MAX6387XS42D2+T.pdf2.MAX6387XS42D2+T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.2V, Adj Mota Multi-Voltage Supervisor
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)