MAX6386XS45D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6386XS45D1-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6386XS45D1-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6386XS45D1-T.pdf2.MAX6386XS45D1-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6386XS45D1-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6386XS45D1-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4750 pcs Datuen fitxa 1.MAX6386XS45D1-T.pdf2.MAX6386XS45D1-T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 1 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)