MAX6385XS36D5-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS36D5-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6385XS36D5-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6385XS36D5-T.pdf2.MAX6385XS36D5-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6385XS36D5-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6385XS36D5-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2805 pcs Datuen fitxa 1.MAX6385XS36D5-T.pdf2.MAX6385XS36D5-T.pdf
Tentsioa - atalasea 3.6V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 280 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6385XS36D2-T
MAX6385XS36D2-T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 3.60V SC70-4
Stockean: 2976 pcs
Deskarga: MAX6385XS36D2-T.pdf
RFQ
MAX6385XS36D6-T
MAX6385XS36D6-T
Stockean: 3023 pcs
Deskarga: MAX6385XS36D6-T.pdf
RFQ
MAX6385XS36D5+T
MAX6385XS36D5+T