MAX6385XS28D6-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS28D6-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6385XS28D6-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6385XS28D6-T.pdf2.MAX6385XS28D6-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6385XS28D6-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6385XS28D6-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2911 pcs Datuen fitxa 1.MAX6385XS28D6-T.pdf2.MAX6385XS28D6-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 560 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)