MAX6384XS28D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6384XS28D2+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6384XS28D2+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4
Fitxak: 1.MAX6384XS28D2+T.pdf2.MAX6384XS28D2+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6384XS28D2+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6384XS28D2+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14320 pcs Datuen fitxa 1.MAX6384XS28D2+T.pdf2.MAX6384XS28D2+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-82A, SOT-343
Irteera Push-Pull, Totem Pole Beste izenak MAX6384XS28D2+
MAX6384XS28D2+TCT
MAX6384XS28D2+TCT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1