MAX6383XR33D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR33D3+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6383XR33D3+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.30V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6383XR33D3+T.pdf2.MAX6383XR33D3+T.pdf
  • Mezua
MAX6383XR33D3+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6383XR33D3+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.30V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4188 pcs Datuen fitxa 1.MAX6383XR33D3+T.pdf2.MAX6383XR33D3+T.pdf
Tentsioa - atalasea 3.3V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 140 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)