MAX6383XR16D7+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR16D7+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6383XR16D7+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.60V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6383XR16D7+T.pdf2.MAX6383XR16D7+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6383XR16D7+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6383XR16D7+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.60V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16209 pcs Datuen fitxa 1.MAX6383XR16D7+T.pdf2.MAX6383XR16D7+T.pdf
Tentsioa - atalasea 1.58V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 1.2 s Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Open Drain or Open Collector Beste izenak MAX6383XR16D7+TCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1