MAX6382XR26D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6382XR26D1+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6382XR26D1+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6382XR26D1+T.pdf2.MAX6382XR26D1+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6382XR26D1+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6382XR26D1+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.60V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77757 pcs Datuen fitxa 1.MAX6382XR26D1+T.pdf2.MAX6382XR26D1+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.63V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 1 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)