MAX6381XR27D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR27D3-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6381XR27D3-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6381XR27D3-T.pdf2.MAX6381XR27D3-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6381XR27D3-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6381XR27D3-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.70V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4078 pcs Datuen fitxa 1.MAX6381XR27D3-T.pdf2.MAX6381XR27D3-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.7V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 140 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)