MAX6381LT18D5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381LT18D5+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6381LT18D5+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.80V 6-UDFN
Fitxak: 1.MAX6381LT18D5+T.pdf2.MAX6381LT18D5+T.pdf
  • Mezua
MAX6381LT18D5+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6381LT18D5+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 1.80V 6-UDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3731 pcs Datuen fitxa 1.MAX6381LT18D5+T.pdf2.MAX6381LT18D5+T.pdf
Tentsioa - atalasea 1.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea 6-uDFN (1.5x1.0) Series -
Berrezarri denbora-muga 280 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-WFDFN
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6381LT16D1+T
MAX6381LT16D1+T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 1.58V 6-UDFN
Stockean: 4975 pcs
Deskarga: MAX6381LT16D1+T.pdf
RFQ
MAX6381LT23D3+T
MAX6381LT23D3+T
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.31V 6-UDFN