MAX6377XR22-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6377XR22-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6377XR22-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VOLT DETECTOR LP 2.20V SC70-3
Fitxak: 1.MAX6377XR22-T.pdf2.MAX6377XR22-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6377XR22-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6377XR22-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VOLT DETECTOR LP 2.20V SC70-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4443 pcs Datuen fitxa 1.MAX6377XR22-T.pdf2.MAX6377XR22-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.2V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 µs Typical Propagation Delay Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6377XR22+
MAX6377XR22+
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC VOLT DETECTOR LP 2.20V SC70-3