MAX6346UR33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6346UR33+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6346UR33+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6346UR33+T.pdf2.MAX6346UR33+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6346UR33+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6346UR33+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46343 pcs Datuen fitxa 1.MAX6346UR33+T.pdf2.MAX6346UR33+T.pdf
Tentsioa - atalasea 3.3V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)