MAX6335US23D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6335US23D3-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6335US23D3-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU LV 2.30V 100MS SOT143-4
Fitxak: 1.MAX6335US23D3-T.pdf2.MAX6335US23D3-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6335US23D3-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6335US23D3-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU LV 2.30V 100MS SOT143-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3113 pcs Datuen fitxa 1.MAX6335US23D3-T.pdf2.MAX6335US23D3-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.3V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-143-4 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-253-4, TO-253AA
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)