MAX6334UR23D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR23D3-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6334UR23D3-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6334UR23D3-T.pdf2.MAX6334UR23D3-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6334UR23D3-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6334UR23D3-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4707 pcs Datuen fitxa 1.MAX6334UR23D3-T.pdf2.MAX6334UR23D3-T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.3V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)