MAX6334UR18D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR18D3-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6334UR18D3-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU LV 1.80V 100MS SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6334UR18D3-T.pdf2.MAX6334UR18D3-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6334UR18D3-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6334UR18D3-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU LV 1.80V 100MS SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6507 pcs Datuen fitxa 1.MAX6334UR18D3-T.pdf2.MAX6334UR18D3-T.pdf
Tentsioa - atalasea 1.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Open Drain or Open Collector Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Kontrolatutako bolumen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6334UR22D3+T
MAX6334UR22D3+T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3
Stockean: 33050 pcs
Deskarga: MAX6334UR22D3+T.pdf
RFQ
MAX6334UR18D3+
MAX6334UR18D3+
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3