MAX6326UR25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6326UR25+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6326UR25+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3
Fitxak: 1.MAX6326UR25+T.pdf2.MAX6326UR25+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6326UR25+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6326UR25+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58130 pcs Datuen fitxa 1.MAX6326UR25+T.pdf2.MAX6326UR25+T.pdf
Tentsioa - atalasea 2.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 100 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)