MAX6318LHUK48BX+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6318LHUK48BX+ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6318LHUK48BX+
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.80V SOT23-5
Fitxak: MAX6318LHUK48BX+.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6318LHUK48BX+ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6318LHUK48BX+ fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.80V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 17422 pcs Datuen fitxa MAX6318LHUK48BX+.pdf
Tentsioa - atalasea 4.8V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Berrezarri denbora-muga 20 ms Minimum Berrezarri Active High/Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)