MAX6316LUK45CX+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316LUK45CX+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6316LUK45CX+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6316LUK45CX+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6316LUK45CX+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18662 pcs Datuen fitxa 1.MAX6316LUK45CX+T.pdf2.MAX6316LUK45CX+T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.5V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Berrezarri denbora-muga 140 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Strip Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteera Push-Pull, Totem Pole Beste izenak MAX6316LUK45CX+
MAX6316LUK45CX+TTR
MAX6316LUK45CX+TTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Oinarriaren zati kopurua MAX6316
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX6316LUK45CY+
MAX6316LUK45CY+
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5