MAX6313UK42D4-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6313UK42D4-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6313UK42D4-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC PROGRAM 4.200V RESET SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6313UK42D4-T.pdf2.MAX6313UK42D4-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAX6313UK42D4-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6313UK42D4-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC PROGRAM 4.200V RESET SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3281 pcs Datuen fitxa 1.MAX6313UK42D4-T.pdf2.MAX6313UK42D4-T.pdf
Tentsioa - atalasea 4.2V, Adj Mota Multi-Voltage Supervisor
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Berrezarri denbora-muga 1.12 s Minimum Berrezarri Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteera Push-Pull, Totem Pole Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)