MAX6129BEUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6129BEUK33+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6129BEUK33+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6129BEUK33+T.pdf2.MAX6129BEUK33+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX6129BEUK33+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6129BEUK33+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22910 pcs Datuen fitxa 1.MAX6129BEUK33+T.pdf2.MAX6129BEUK33+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Input 3.5 V ~ 12.6 V
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Erreferentzia mota Series Packaging Strip
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteerako mota Fixed
Beste izenak MAX6129BEUK33+
MAX6129BEUK33+TTR
MAX6129BEUK33+TTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 174µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz 56µVp-p
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Series Voltage Reference IC ±1% 4mA SOT-23-5
Egungo hornidura 7.25µA Uneko - Irteera 4mA