MAX6126A28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A28+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6126A28+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX
  • Mezua
MAX6126A28+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6126A28+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V Tentsioa - Input 3 V ~ 12.6 V
tolerantzia ±0.06% Tenperatura koefizientea 5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-uMAX Series -
Erreferentzia mota Series Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Irteerako mota Fixed
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Zarata - 10Hz-10kHz -
Zarata - 0.1Hz-10Hz 1.45µVp-p Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX Egungo hornidura 725µA
Uneko - Irteera 10mA Oinarriaren zati kopurua MAX6126