MAX6037CAUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6037CAUK33+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6037CAUK33+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Fitxak: 1.MAX6037CAUK33+T.pdf2.MAX6037CAUK33+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX6037CAUK33+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6037CAUK33+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66480 pcs Datuen fitxa 1.MAX6037CAUK33+T.pdf2.MAX6037CAUK33+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Input 3.5 V ~ 5.5 V
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea 50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Erreferentzia mota Series Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteerako mota Fixed
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Zarata - 10Hz-10kHz 45µVrms
Zarata - 0.1Hz-10Hz 19µVp-p Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5 Egungo hornidura 275µA
Uneko - Irteera 5mA Oinarriaren zati kopurua MAX6037