MAX4837ETT33BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4837ETT33BD3+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX4837ETT33BD3+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN
Fitxak: 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX4837ETT33BD3+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX4837ETT33BD3+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 79840 pcs Datuen fitxa 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.33V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TDFN-EP (3x3) Series -
RoHS egoera RoHS Compliant Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad
PSRR - Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Beste izenak MAX4837ETT33BD3+TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TDFN-EP (3x3) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Reset, Soft Start