MAX1928EUB25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX1928EUB25+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10UMAX
Fitxak: 1.MAX1928EUB25+T.pdf2.MAX1928EUB25+T.pdf
  • Mezua
MAX1928EUB25+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX1928EUB25+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10UMAX Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4176 pcs Datuen fitxa 1.MAX1928EUB25+T.pdf2.MAX1928EUB25+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.6V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 10-uMAX Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 800kHz ~ 1.2MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Uneko - Irteera 800mA Oinarriaren zati kopurua MAX1928