MAX1836EUT33#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX1836EUT33#TG16
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6
Fitxak: 1.MAX1836EUT33#TG16.pdf2.MAX1836EUT33#TG16.pdf3.MAX1836EUT33#TG16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX1836EUT33#TG16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX1836EUT33#TG16 fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Abiarazi Buck Tentsioa - Irteera (Max) 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 24V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 4.5V
Tentsioa - Tasa SOT-23-6 Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Erreguladorearen Topologia 125mA
polarizazio SOT-23-6 Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa 1 Irteera Step-Down
Beste izenak MAX1836EUT33#TG16-ND
MAX1836EUT33#TG16TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
DAC kopurua - Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MAX1836EUT33#TG16 Zabaldutako deskribapena Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA SOT-23-6
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6 Kontaktuen balorazioa @ tentsioa Positive
Erlojua sinkronizatzea No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX1836EUT50#TG16
MAX1836EUT50#TG16
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6
Stockean: 39365 pcs
Deskarga: MAX1836EUT50#TG16.pdf
RFQ
MAX1836EUT50#TG40
MAX1836EUT50#TG40
Stockean: 6726 pcs
Deskarga: MAX1836EUT50#TG40.pdf
RFQ
MAX1836EUT33#G16
MAX1836EUT33#G16
deskribapena: IC REG LINEAR SOT23
Deskarga: MAX1836EUT33#G16.pdf
MAX1836EUT+T
MAX1836EUT+T
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 125MA SOT23-