MAX1792EUA33/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX1792EUA33/V+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Fitxak: 1.MAX1792EUA33/V+T.pdf2.MAX1792EUA33/V+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX1792EUA33/V+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX1792EUA33/V+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71944 pcs Datuen fitxa 1.MAX1792EUA33/V+T.pdf2.MAX1792EUA33/V+T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.25V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.25V (3.3V)
Tentsioa - Irteera (Max) 5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-uMax-EP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Adjustable (Fixed) Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Vendor Undefined
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 8-uMax-EP
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 250µA Uneko - Irteera 500mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Reset
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX1792EUA33+T
MAX1792EUA33+T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX