MAX16904SATB52/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX16904SATB52/V+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 5.2V 0.6A SYNC 10TDFN
Fitxak: 1.MAX16904SATB52/V+T.pdf2.MAX16904SATB52/V+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX16904SATB52/V+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX16904SATB52/V+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BCK 5.2V 0.6A SYNC 10TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19067 pcs Datuen fitxa 1.MAX16904SATB52/V+T.pdf2.MAX16904SATB52/V+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 5.2V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 28V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 10-TDFN-EP (3x3) Series Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-WFDFN Exposed Pad
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 2.1MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5.2V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad
Uneko - Irteera 600mA Oinarriaren zati kopurua MAX16904