MAX16904RAUE18/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16904RAUE18/V+ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX16904RAUE18/V+
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.8V 0.6A 16TSSOP
Fitxak: 1.MAX16904RAUE18/V+.pdf2.MAX16904RAUE18/V+.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
MAX16904RAUE18/V+ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX16904RAUE18/V+ fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BUCK 1.8V 0.6A 16TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12849 pcs Datuen fitxa 1.MAX16904RAUE18/V+.pdf2.MAX16904RAUE18/V+.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 28V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TSSOP-EP Series Automotive, AEC-Q100
Packaging Tube Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 2.1MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Uneko - Irteera 600mA Oinarriaren zati kopurua MAX16904