MAX1589AETT075+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1589AETT075+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX1589AETT075+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 0.75V 500MA 6TDFN
Fitxak: 1.MAX1589AETT075+T.pdf2.MAX1589AETT075+T.pdf
  • Mezua
MAX1589AETT075+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX1589AETT075+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LINEAR 0.75V 500MA 6TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3470 pcs Datuen fitxa 1.MAX1589AETT075+T.pdf2.MAX1589AETT075+T.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.75V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TDFN-EP (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-WDFN Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.75V 500mA 6-TDFN-EP (3x3)
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 140µA Uneko - Irteera 500mA