DS28E10P-W22+2TW
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS28E10P-W22+2TW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS28E10P-W22+2TW
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC EPROM 224 1WIRE 6TSOC
Fitxak:
  • Mezua
DS28E10P-W22+2TWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS28E10P-W22+2TW fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC EPROM 224 1WIRE 6TSOC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3410 pcs Datuen fitxa
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.6 V
Teknologia EPROM - OTP Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSOC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-LSOJ (0.148", 3.76mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)