DS2251T-32-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS2251T-32-16#
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM
Fitxak: DS2251T-32-16#.pdf
  • Mezua
DS2251T-32-16#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS2251T-32-16# fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3902 pcs Datuen fitxa DS2251T-32-16#.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 72-SIMM
Abiadura 16MHz Series DS225x
RAM tamaina - Programaren memoria mota NVSRAM
Programaren Memoria Tamaina 32KB (32K x 8) periferikoak Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 72-SIMM
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 72-SIMM Datuen bihurgailuak -