DS1803E-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1803E-100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS1803E-100
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC POT DUAL ADDRESS 100K 14TSSOP
Fitxak: DS1803E-100.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DS1803E-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS1803E-100 fabrikatzailea Maxim Integrated
Kopurua eskuragarri 5267 pcs Datuen fitxa DS1803E-100.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 750 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer