DS1075Z-803
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS1075Z-803
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC OSC DL FX FREQ 803MHZ 8-SOIC
Fitxak: DS1075Z-803.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DS1075Z-803ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS1075Z-803 fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC OSC DL FX FREQ 803MHZ 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6019 pcs Datuen fitxa DS1075Z-803.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Mota Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series EconOscillator™
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Frequency 803MHz Deskribapen zehatza Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 803MHz 8-SOIC
Egungo hornidura 35mA Diruz -