DS1005S-75/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1005S-75/T&R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DS1005S-75/T&R
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
Fitxak: DS1005S-75/T&R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DS1005S-75/T&Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DS1005S-75/T&R fabrikatzailea Maxim Integrated
Kopurua eskuragarri 6188 pcs Datuen fitxa DS1005S-75/T&R.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Ukitu gehikuntza 15ns
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak / Urratsak 5
Atzerapen Independenteen Zenbakia 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Nonprogrammable Deskribapen zehatza Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 75ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)