OK202-25-OY
Matrix OrbitalMatrix Orbital
Matrix Orbital
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OK202-25-OY
Fabrikatzaileak / Marka: Matrix Orbital
Produktuaren Deskribapena LCD DISPLAY 20X2 OLED
Fitxak: 1.OK202-25-OY.pdf2.OK202-25-OY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
OK202-25-OYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OK202-25-OY fabrikatzailea Matrix Orbital
deskribapena LCD DISPLAY 20X2 OLED Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1637 pcs Datuen fitxa 1.OK202-25-OY.pdf2.OK202-25-OY.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Ikuspegi eremua 85.00mm L x 18.60mm W
Testuaren kolorea Yellow Series -
Eskema L x W x H 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Karaktere kopurua 40 Interface I²C, RS-232, TTL
Dotaren tamaina 0.60mm W x 0.65mm H Bistaratze mota OLED
Bistaratze modua - Erakutsi formatua 20 x 2
Deskribapen zehatza Character LCD Display Module OLED I²C, RS-232, TTL 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm Karakterearen tamaina 5.55mm H x 3.20mm W