ZA028MDMT7
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA028MDMT7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZA028MDMT7
Fabrikatzaileak / Marka: Mallory Sonalert Products
Produktuaren Deskribapena AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Fitxak: 1.ZA028MDMT7.pdf2.ZA028MDMT7.pdf
  • Mezua
ZA028MDMT7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZA028MDMT7 fabrikatzailea Mallory Sonalert Products
deskribapena AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2910 pcs Datuen fitxa 1.ZA028MDMT7.pdf2.ZA028MDMT7.pdf
Tentsio-tartea 16 ~ 28V Bukaera Terminal Block
Teknologia Piezo Soinu presio maila (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Tamaina / dimentsioa 1.210" Dia (30.74mm) Series ZA
balorazio - Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Modu operatiboa Pin Selectable Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota DC Altuera - Eserita (Max) 2.234" (56.75mm)
Frequency 3.1kHz Iraupena Variable
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.1kHz 75dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Egungo hornidura 40mA Homologazioak cUL, UL