SCE048LD3DP3B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCE048LD3DP3B
Fabrikatzaileak / Marka: Mallory Sonalert Products
Produktuaren Deskribapena AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Fitxak: 1.SCE048LD3DP3B.pdf2.SCE048LD3DP3B.pdf
  • Mezua
SCE048LD3DP3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCE048LD3DP3B fabrikatzailea Mallory Sonalert Products
deskribapena AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1614 pcs Datuen fitxa 1.SCE048LD3DP3B.pdf2.SCE048LD3DP3B.pdf
Tentsio-tartea 28 ~ 48V Bukaera Terminal Block
Teknologia Piezo Soinu presio maila (SPL) 85dB @ 28V, 61cm
Tamaina / dimentsioa 1.687" Dia (42.85mm) Series SCE
balorazio - Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Double Pulse, Slow Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota DC Altuera - Eserita (Max) 1.511" (38.39mm)
Frequency 2.9kHz Iraupena 0.5 PPS
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 85dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Egungo hornidura 40mA Homologazioak cUL, UL