SCE016LD2DP3B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCE016LD2DP3B
Fabrikatzaileak / Marka: Mallory Sonalert Products
Produktuaren Deskribapena AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Fitxak: 1.SCE016LD2DP3B.pdf2.SCE016LD2DP3B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCE016LD2DP3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCE016LD2DP3B fabrikatzailea Mallory Sonalert Products
deskribapena AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2021 pcs Datuen fitxa 1.SCE016LD2DP3B.pdf2.SCE016LD2DP3B.pdf
Tentsio-tartea 6 ~ 16V Bukaera Terminal Block
Teknologia Piezo Soinu presio maila (SPL) 85dB @ 6V, 61cm
Tamaina / dimentsioa 1.692" Dia (42.98mm) Series SCE
balorazio - Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Double Pulse, Slow Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota DC Altuera - Eserita (Max) 1.511" (38.39mm)
Frequency 2kHz Iraupena 0.5 PPS
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 85dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Egungo hornidura 40mA Homologazioak cUL, UL