SC250FJR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC250FJR
Fabrikatzaileak / Marka: Mallory Sonalert Products
Produktuaren Deskribapena AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Fitxak: 1.SC250FJR.pdf2.SC250FJR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SC250FJRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC250FJR fabrikatzailea Mallory Sonalert Products
deskribapena AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2210 pcs Datuen fitxa 1.SC250FJR.pdf2.SC250FJR.pdf
Tentsio-tartea 60 ~ 250V Bukaera Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Teknologia Piezo Soinu presio maila (SPL) 55dB @ 60V, 61cm
Tamaina / dimentsioa 1.687" Dia (42.85mm) Series SC
balorazio - Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Modu operatiboa Pulse, Slow Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota AC, DC Altuera - Eserita (Max) 1.399" (35.54mm)
Frequency 2.9kHz Iraupena 0.5 ~ 2.5 PPS
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 4 ~ 14mA 2.9kHz 55dB @ 60V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Egungo hornidura 4 ~ 14mA Homologazioak -