MSE28LSU2S
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSE28LSU2S
Fabrikatzaileak / Marka: Mallory Sonalert Products
Produktuaren Deskribapena AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH
Fitxak: MSE28LSU2S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MSE28LSU2Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSE28LSU2S fabrikatzailea Mallory Sonalert Products
deskribapena AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5108 pcs Datuen fitxa MSE28LSU2S.pdf
Tentsio-tartea 20 ~ 28V Bukaera PC Pins
Teknologia Piezo Soinu presio maila (SPL) 85dB @ 20V, 30cm
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Series MSE
balorazio Washable Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Modu operatiboa Speed Up, Fast Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota DC Altuera - Eserita (Max) 0.535" (13.60mm)
Frequency 3.9kHz Iraupena 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 50mA 3.9kHz 85dB @ 20V, 30cm Through Hole PC Pins
Egungo hornidura 50mA Homologazioak -