MSS-RFS-300-B
Magnasphere Corp.Magnasphere Corp.
MSS-RFS-300-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSS-RFS-300-B
Fabrikatzaileak / Marka: Magnasphere Corp.
Produktuaren Deskribapena SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
Fitxak: 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MSS-RFS-300-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSS-RFS-300-B fabrikatzailea Magnasphere Corp.
deskribapena SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2732 pcs Datuen fitxa 1.MSS-RFS-300-B.pdf2.MSS-RFS-300-B.pdf
Tentsioa - hornidura 3V Mota Ball Switch
Amaiera estiloa Wire Leads Series MSS-RFS
Pakete / kasua Module Irteerako mota SPST-NO
Tenperatura operatiboa - Askatu egin behar da -
Operatu beharra - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ekintza materiala Magnet
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSS-RFS-200-B
MSS-RFS-200-B
fabrikatzaileak: Magnasphere Corp.
deskribapena: SENSOR BALL SW SPST-NO W LEADS
Stockean: 2928 pcs
Deskarga: MSS-RFS-200-B.pdf
RFQ
MSS1300
MSS1300
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V