MS3474W12-10SX
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3474W12-10SX
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: 1.MS3474W12-10SX.pdf2.MS3474W12-10SX.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS3474W12-10SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3474W12-10SX fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1295 pcs Datuen fitxa 1.MS3474W12-10SX.pdf2.MS3474W12-10SX.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DMS3474W12-10SX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 10
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3474W12-10SX Diametro handiak hornituak 12-10
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala X
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3474W12-10SY
MS3474W12-10SY
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP