MS27468T23B21JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T23B21JA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: MS27468T23B21JA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 778 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27468T23B21JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T23B21JA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 778 pcs Datuen fitxa MS27468T23B21JA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DMS27468T23B21JA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27468T23B21JA Diametro handiak hornituak 23-21
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T23B21HB
MS27468T23B21HB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 765 pcs
Deskarga: MS27468T23B21HB.pdf
RFQ
MS27468T23B21P
MS27468T23B21P
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 4002 pcs
Deskarga: MS27468T23B21P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Stockean: 761 pcs
Deskarga: MS27468T23B21P.pdf
MS27468T23B21J
MS27468T23B21J
deskribapena: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT