MS27466T25F19JA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25F19JA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Fitxak: MS27466T25F19JA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27466T25F19JA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25F19JA-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1386 pcs Datuen fitxa MS27466T25F19JA-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DMS27466T25F19JA-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27466T25F19JA-LC Diametro handiak hornituak 25-19
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock