MPQ8636HGLE-10-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ8636HGLE-10-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPQ8636HGLE-10-P
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 10A SYNC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MPQ8636HGLE-10-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPQ8636HGLE-10-P fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG BUCK ADJ 10A SYNC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19076 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.611V Tentsioa - Irteera (Max) 13V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 18V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-QFN (3x3) Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 14-VFQFN Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1589-1337-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 200kHz ~ 1MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 10A 14-VFQFN Exposed Pad Uneko - Irteera 10A