MP2305DS-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2305DS-LF-Z
Fabrikatzaileak / Marka: MPS (Monolithic Power Systems)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MP2305DS-LF-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2305DS-LF-Z fabrikatzailea MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50641 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.923V Tentsioa - Irteera (Max) 20V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V Tentsioa - Input (Max) 23V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 340kHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.923V 1 Output 2A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Uneko - Irteera 2A